روغن های ماساژ آیتک

روغن ماساژ آیتک

همانطور که می دانید در مبحث آروماتراپی (رایحه درمانی) توأم با مانوال تراپی (درمانهای دستی) استفاده علمی از خواص منتشره گیاهان دارویی بمنظور اهداف درمانی، زیبایی و شادابی پوست، ورزشی و … و نحوه ترکیب چند گیاه بسیار حائز اهمیت است. گیاهان دارویی از طریق جذب پوست و استشمام می توانند در تنظیم و ترشح مناسب هورمون های ضد درد نقش بسزایی داشته باشند. همچنین میزان ترکیب روغن های متعدد با در نظر گرفتن طبع و مزاج و انتخاب صحیح روغن حامل (میزان غلظت مولکول ها، ویسکوزیته، چگالی و…) همراه با روغن های ضروری و اسانس مربوطه نیازمند داشتن دانش تخصصی در علوم پزشکی، طب سنتی و … می باشد. از این رو بکارگیری صحیح ترکیبات فوق می تواند در نتیجه عملکرد آنها بر بدن تأثیر گذار باشد.

روغن ماساژ

روغن ماساژ آیتک

⚱ روغن مخصوص ماساژ آرامش بخش آیتک تهیه شده از روغن ها و عصاره های کاملاً طبیعی، با قابلیت جذب بالا، مناسب برای ماساژ بدن و صورت می باشد.

⚱ عصاره های طبیعی مورد استفاده در این محصول به همراه رایحه خاص آن و با دارا بودن خواص درمانی ویژه، احساس آرامش را در فرد به همراه خواهد داشت.

⚱ همچنین این محصول همانند تمام محصولات آیتک با داشتن مواد آنتی اکسیدانت باعث افزایش مقاوت و نگهداری پوست در برابر رادیکال های آزاد می شود.

⚱ روغن ماساژ آرامش بخش آیتک Aitack Relaxation که ساخت ایران بوده و در قوطی های پمپی مخصوص ۱۲۰ میلی لیتری تولید می شود.

⚱ این روغن ماساژ آرامش بخش تهیه شده از روغن های کاملا گیاهی و با خاصیت جذب مناسب می باشد که دارای فواید بیشماری از جمله:

– ایجاد احساس آرامش

– دارای مواد آنتی اکسیدانت در برابر رادیکال های آزاد

– باعث افزایش مقاومت و نگهداری پوست

– دارای ویتامین های مورد نیاز پوست

– دارای عصاره های نعنا، بهار نارنج، بادام شیرین، کنجد، زیتون

– آرامش دهنده

– افزایش نرمی و لطافت پوست

– رفع افسردگی

– آرامبخش و مناسب برای رفع اضطراب

روغن ماساژ

شرکت کیمیا، بصورت کاملاً تخصصی و علمی با در نظر گرفتن خواص حاصل از روغن ها و عصاره های گیاهی با لحاظ نمودن خواص ترکیبی روغن ها در تولید محصولاتی چون: روغن ماساژ، لوسیون های بدن و …. با جذب فوق العاده مناسب همراه با رایحه های مطلوب فعالیت دارد.  در این خصوص طبق همکاری دوجانبه با موسسه دانش ماساژ، روغن های پرکاربرد در این زمینه را معرفی نموده تا در دسترس کاربران ماساژ یا تراپیست ها قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط