• Slideshow01

   

  Aromatherapy Massage

   

  ماساژ رایحه درمانی

   

  با رایحه اسطوخدوس برای رفع سر درد

 • Slideshow08

  آموزش تخصصی ماساژ کلاسیک روسی

   

  Russian Classic Massage

  русского классического массажа

  Read more

 • Slideshow16

  آموزش تخصصی ماساژ سنتی تایلندی

   

  Thai Traditional Massage

  Read more

 • Slideshow17

  دوره های آموزش تخصصی ماساژ

  ویژه عموم علاقه مندان

  Read more

 • Slideshow18

  آموزش تخصصی ماساژ صورت

   

  Professional Facial Massage

  Read more

 • Slideshow14

پیدایش ماساژ: بر طبق آثار و اسناد موجود از جوامع گذشته و پیش از پیدایش علم پزشکی نوین، بشر برای تسکین درد و بازیابی مجدد قوا برای ادامه روند زندگی بدنبال روش های متعددی بود.

 

 

بر طبق آثار و اسناد موجود از جوامع گذشته و پیش از پیدایش علم پزشکی نوین، بشر برای تسکین درد و بازیابی مجدد قوا برای ادامه روند زندگی بدنبال روش های متعددی بود.

از این رو با شناسایی مسیر های درد و لمس یا فشار آن توانست مولفه های درد را کاهش و یا خاموش کند، از این رو در پی یافتن نقاط کلیدی و حساس در بدن بود. از طرفی بر طبق آثار و اسناد کهن از جوامع بلوک شرق و فلسفه طب چینی، می توان به مسیرها و نقاط تبادل انرژی نیز پی برد.

 

 

از این رو با شناسایی مسیر های درد و لمس یا فشار آن توانست مولفه های درد را کاهش و یا خاموش کند، از این رو در پی یافتن نقاط کلیدی و حساس در بدن بود. از طرفی بر طبق آثار و اسناد کهن از جوامع بلوک شرق و فلسفه طب چینی، می توان به مسیرها و نقاط تبادل انرژی نیز پی برد.

تاریخ نشان می دهد که چند قرن پیش از میلاد مسیح از ماساژ به عنوان یک روش درمانی سنتی در آسیب دیدگی ها، ضربات، ناتوانی ها و ... بصورت خود ماساژی، ماساژ دو نفره استفاده می شده است. در کتاب نئی تسترین که در قرن چهارم و به وسیله اندیشمندان چین باستان درباره اعضاء داخلی بدن نوشته شده است از ماساژ به عنوان یک اصل مهم در مداوای بیماری های گوناگون اندامهای داخلی مشکلات سیستم عصبی، بیماری سیستم گردش خون و پوست یاد شده است.

علم و اصول ماساژ از چین باستان به کره سپس به سایر کشورهای همجوار، خاور دور و خاورمیانه و آسیای مرکزی انتشار یافت در همین قرن در مدارس مختلفی به آموزش علم ماساژ پرداخته شده است و مربیان رشته های کونگ فو موظف به یادگیری ماساژ به منظور حفظ سلامتی و تندرستی، شیوه مؤثر افزایش طول عمر و بازگرداندن جوانی و اجرای بهتر فعالیتهای ورزشی بوده اند.

 

در سال های 425 تا 484 میلادی گرودی، ماساژ را بعنوان سرچشمه جوانی و روشی برای تعدیل شرایط محیطی، تأمین سلامتی، تسریع در سرعت و درمان، کاهش چسبندگی عضلات و افزایش دامنه حرکتی تعریف کرد. در پایان قرن پنجم و اوایل قرن ششم ابوعلی سینا دانشمند، پزشک و فیلسوف بزرگ ایرانی در 5 بخش کتاب قانون خود روشهای ماساژ کلاسیک را بیان و توصیه های درمانی خاصی را در مورد استفاده از ماساژ به منظور پیشگیری، درمان و تأمین سلامتی جسمانمی و روانی ارائه داده است.

 

 • منبع: کتاب چارچوب ماساژ؛ تألیف: بکتاش الهامیان، انتشارات آوای ظهور (فجر تهران)

www.daneshmassage.com

 

 

خه

انواع ماساژ

شیوه های متعدد ماساژ در جهان بیش از 80 سبک و متد می باشد.

 • درباره ماساژ

  درباره ماساژ

  ماساژ که یکی از روش های طب مکمل و جایگزین می باشد که بطور موثری در بر طرف سازی و تسکین درد های ناشی از ناهنجاری های اسکلتی عضلانی که امروزه به دلیل فقر حرکتی و زندگی ماشینی شیوع پیدا کرده است کاربرد دارد ماساژ با افزایش جریان خون در عضلات سطحی موجب افزایش دامنه حرکتی و بهبود حرکات مفاصل می شود. همچنین ماساژ با تنظیم نمودن میزان ترشح هورمون های درونریز از طریق انتشار خون، بدون نیاز به مصرف دارو، مولفه های درد را از بین می برد. با بکارگیری و اجرای صحیح و بموقع تکنیک‌های ماساژ، بدون نیاز به دارو و مدالیته‌های وقت‌گیر و هزینه بر، تأثیرات چشمگیری بر کاهش روند درمان می توان انتظار داشت. امروزه ماساژ به عنوان یک اهرم توانا و قدرتمند در کنار دیگر مدالیته های درمانی همچون فیزیکال تراپی، مکانوتراپی، هیدروتراپی در توانبخشی و باز توانی نقشی کلیدی بازی می کند. منبع: کتاب چارچوب ماساژ، نوشته بکتاش الهامیان.

  Read more

 • صندلی ماساژ

  صندلی ماساژ

  فروش استثنایی صندلی ماساژ کار نکرده بسیار سالم بدون خط و خش فقط کاور باز شده قیمت مقطوع: 2/5 شماره تماس: جهت هماهننگی: 09122473362 ساعات بازدید: یکشنبه و سه شنبه ساعت 16 الی 20

  Read more

 • Candle Massage

  Candle Massage

  Close your eyes. Imagine yourself lying down, ready to receive a massage. Imagine now a thread of hot melted candle wax running through your body. This is candle massage, an American technique that won over the beauty clinics and that became a success. This massage has as the concept stimulating the senses and uses a special wax prepared with esencial and scented oils to provide relaxation. Benefits? The candle massage isn’t just a moment of relaxation. The benefits are varied: – Stress, fatigue and sleeplessness relief; – Relief of the feeling of exhaustion; – Relaxation; – Promotion of the body’s general wellbeing.
 • سبک های ماساژ

  سبک های ماساژ

  بطور کلی ماساژ به دو سبک تقسیم می شود. بلوک شرق یا اصطلاحاٌ اِسترن ماساژ که عمدتاً با گرایش به سبک چینی و روی زمین اجرا می شود که تای ماساژ، یو می هو تراپی، شیاتسو، توئی نا و آنما از معرفترین این سبکها می باشند. در نقطه مقابل این سبک متد های اروپایی و غربی یا اصطلاحاٌ وسترن ماساژ قرار دارد که بنوعی ماساژ مدرن و امروزی به شمار می آید. باید خاطر نشان کرد که تمامی سبک ها و شیوه های ماساژ (بلوک شرق و غرب) از لحاظ مکانیسم اثر بر روی ارگانها و سیستم های بدن و همچنین از لحاظ فواید واثرات سودمند ماساژ که همه ما با آنها آشنا هستیم دارای وجه اشتراک می باشند. سبکهای مختلف ماساژ کدامند؟ امروزه بالغ بر 80نوع مختلف ماساژ و كار بر روي بدن وجود دارد. اين روش ها به پنج گروه عمده تقسيم مي شوند: - ماساژ سنتي اروپايي: شامل متدهايي بر اساس فيزيولوژي و آناتومي طب غربي. پنج تكنيك دست ورزي بافت هاي نرم بدن در آن مورد استفاده قرارمي گيرند. این تکنیک ها در ابتدا به ساکن به زبان فرانسوی به دنیا معرفی شدند اما تحت عنوان سبکی به نام سوئدیش ماساژ یا ماساژ سوئدی (افلوراژ، پتریساژ، تپوتمنت، کامپرسیون، ویبراسیون). همانطور که ملاحظه می کنید تمامی این اصطلاحات یا ترمینولوژی به زبان فرانسه می باشند و بعد ها معادل لاتین آن ها نام گذاری شد. ادامه مطالب در کتاب چارچوب ماساژ، نوشته: بکتاش الهامیان و کتاب شگردهای ماساژ کلاسیک با گرایش روسی، نوشته: بکتاش الهامیان.

  Read more

 • آموزش دوره کاربر ماساژ

  آموزش دوره کاربر ماساژ

  برگزاری دوره های استاندارد ماساژ با مدرک رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور. دوره ی حرفه ای کاربر ماساژ ماساژ که یکی از روش های طب مکمل و جایگزین می باشد که بطور موثری در بر طرف سازی و تسکین درد های ناشی از ناهنجاری های اسکلتی عضلانی که امروزه به دلیل فقر حرکتی و زندگی ماشینی شیوع پیدا کرده است کاربرد دارد. ________________________________________ دوره کاربر ماساژ با مدرک رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور زیر نظر کارشناس حرفه ای ماساژ و کایروپرکتیک و مربی رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور متقاضیان می توانند پس از گذراندن دوره های استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور مطابق با آئین نامه ها نسبت به جواز کسب در حوزه فعالیت ماساژ اقدام نمایند. تلفن تماس جهت ثبت نام: 26741018 مشاوره رایگان: 03958227088

جهت شرکت در دوره های ماساژ با شماره ذیل تماس حاصل فرمائید:

09202473362