• Slideshow01

   

  Aromatherapy Massage

   

  ماساژ رایحه درمانی

   

  با رایحه اسطوخدوس برای رفع سر درد

 • Slideshow08

  آموزش تخصصی ماساژ کلاسیک روسی

   

  Russian Classic Massage

  русского классического массажа

  Read more

 • Slideshow16

  آموزش تخصصی ماساژ سنتی تایلندی

   

  Thai Traditional Massage

  Read more

 • Slideshow17

  دوره های آموزش تخصصی ماساژ

  ویژه عموم علاقه مندان

  Read more

 • Slideshow18

  آموزش تخصصی ماساژ صورت

   

  Professional Facial Massage

  Read more

 • Slideshow14

 آموزش تخصصی ماساژ سنتی تایلندی طبق سیلابس های دانشکده وات پو کشور تایلند

 

ماساژ سنتی تایلندی در دسته ماساژ های سبک شرقی و بر اساس اصول طب فشاری می باشد. این سبک از ماساژ ترکیبی از حرکات نرم و ریتمیک جهت افزایش جریان خون و افزایش دامنه حرکتی مفاصل و ماهیچه ها می باشد.

پس از یک جلسه ماساژ تایلندی تا درجات زیادی محدویت های حرکتی مفاصل بهبود می یابند.

ماساژ سنتی تایلندی بدون نیاز به هیچگونه وسیله و تجهیزاتی نظیر امکاناتی چون تخت مخصوص ماساژ و روغن مخصوص ماساژ قابل اجرا می باشد. همچنین در ماساژ سنتی تایلندی نیازی به در آوردن لباس نمی باشد. در شرایط فعلی و محدودیت هایی که ویروس کرونا ایجاد کرده می توان با حفظ پروتکل های بهداشتی با همراه داشتن ماسک بدون داشتن هیچگونه تماسی با بدن فرد ماساژ گیرنده، ماساژ را اجرا کرد.

با فرا گیری تکنیک های ماساژ سنتی تایلندی براحتی می توانید پزشک خانواده خود شوید و در جهت کاهش درد و بهبودی اعضای خانواده خود قدم بزرگی بردارید.

 

با اعطاي مدرك رسمي از سازمان فني و حرفه اي كشور جهت دريافت مجوز و پروانه كسب سالن ها و مراكز ماساژ

اين گواهينامه مورد تأييد سازمان جهاني كار (ILO) و داراي كد استاندارد بين المللي مشاغل (ISCO) مي باشد.

رئوس مطالب دوره:

 

 • تاریخچه ماساژ تايلندي
 • معرفی سبک ماساژ تايلندي
 • معرفي سبک های شرقی ماساژ و اصول طب فشاری در مقایسه با سبک های غربی و کلاسیک
 • خطوط دهگانه ماساژ تایلندی در مقابل مریدین ها درطب چيني
 • روش های سنتی مرسوم در طبابت تایلندی
 • ماساژ کمپرس گیاهی و روش های تهیه آن
 • بیومکانیک و ارگونومی ماساژ های سبک شرقی
 • اخلاق در ماساژ
 • ضروریات و موارد منع انجام ماساژ تايلندي
 • شناخت نقاط ممنوعه و حساس در ماساژ های طب فشاری
 • معرفی تجهیزات، ابزار و ادوات مورد نیاز در ماساژ های سبک شرقی
 • قرار گیری و نحوه بکار گیری از دست ها و پاها
 • معرفی و طبقه بندی ماساژ سنتی تایلندی در وضعیت های مختلف
 •  معرفی تکنیک های ماساژ سنتی تایلندی بر طبق استاندارد های کالج وات پو کشور تایلند
 • اجرای عملی تکنیک های ماساژ سنتی تایلندی

 

مدرس دوره: بکتاش الهامیان

تاريخ شروع دوره:      1400/04/08

محل برگزاری دوره:  تهران

مترو سبلان، مدنی شمالی، نبش فتاحی، ساختمان پزشکان پلاک 880 طبقه دوم واحد 6

 شماره هاي تماس جهت ثبت نام:  09352386302

مشاوره رایگان: 09122473362

عضویت در کانال تلگرام دانش ماساژ بکتاش:

http://telegram.me/daneshmassageof

عضویت در پیج اینتستاگرام دانش ماساژ بکتاش:

http://www.instagram.com/daneshmassageof

 

انواع ماساژ

شیوه های متعدد ماساژ در جهان بیش از 80 سبک و متد می باشد.

 • درباره ماساژ

  درباره ماساژ

  ماساژ که یکی از روش های طب مکمل و جایگزین می باشد که بطور موثری در بر طرف سازی و تسکین درد های ناشی از ناهنجاری های اسکلتی عضلانی که امروزه به دلیل فقر حرکتی و زندگی ماشینی شیوع پیدا کرده است کاربرد دارد ماساژ با افزایش جریان خون در عضلات سطحی موجب افزایش دامنه حرکتی و بهبود حرکات مفاصل می شود. همچنین ماساژ با تنظیم نمودن میزان ترشح هورمون های درونریز از طریق انتشار خون، بدون نیاز به مصرف دارو، مولفه های درد را از بین می برد. با بکارگیری و اجرای صحیح و بموقع تکنیک‌های ماساژ، بدون نیاز به دارو و مدالیته‌های وقت‌گیر و هزینه بر، تأثیرات چشمگیری بر کاهش روند درمان می توان انتظار داشت. امروزه ماساژ به عنوان یک اهرم توانا و قدرتمند در کنار دیگر مدالیته های درمانی همچون فیزیکال تراپی، مکانوتراپی، هیدروتراپی در توانبخشی و باز توانی نقشی کلیدی بازی می کند. منبع: کتاب چارچوب ماساژ، نوشته بکتاش الهامیان.

  Read more

 • صندلی ماساژ

  صندلی ماساژ

  فروش استثنایی صندلی ماساژ کار نکرده بسیار سالم بدون خط و خش فقط کاور باز شده قیمت مقطوع: 2/5 شماره تماس: جهت هماهننگی: 09122473362 ساعات بازدید: یکشنبه و سه شنبه ساعت 16 الی 20

  Read more

 • Candle Massage

  Candle Massage

  Close your eyes. Imagine yourself lying down, ready to receive a massage. Imagine now a thread of hot melted candle wax running through your body. This is candle massage, an American technique that won over the beauty clinics and that became a success. This massage has as the concept stimulating the senses and uses a special wax prepared with esencial and scented oils to provide relaxation. Benefits? The candle massage isn’t just a moment of relaxation. The benefits are varied: – Stress, fatigue and sleeplessness relief; – Relief of the feeling of exhaustion; – Relaxation; – Promotion of the body’s general wellbeing.
 • سبک های ماساژ

  سبک های ماساژ

  بطور کلی ماساژ به دو سبک تقسیم می شود. بلوک شرق یا اصطلاحاٌ اِسترن ماساژ که عمدتاً با گرایش به سبک چینی و روی زمین اجرا می شود که تای ماساژ، یو می هو تراپی، شیاتسو، توئی نا و آنما از معرفترین این سبکها می باشند. در نقطه مقابل این سبک متد های اروپایی و غربی یا اصطلاحاٌ وسترن ماساژ قرار دارد که بنوعی ماساژ مدرن و امروزی به شمار می آید. باید خاطر نشان کرد که تمامی سبک ها و شیوه های ماساژ (بلوک شرق و غرب) از لحاظ مکانیسم اثر بر روی ارگانها و سیستم های بدن و همچنین از لحاظ فواید واثرات سودمند ماساژ که همه ما با آنها آشنا هستیم دارای وجه اشتراک می باشند. سبکهای مختلف ماساژ کدامند؟ امروزه بالغ بر 80نوع مختلف ماساژ و كار بر روي بدن وجود دارد. اين روش ها به پنج گروه عمده تقسيم مي شوند: - ماساژ سنتي اروپايي: شامل متدهايي بر اساس فيزيولوژي و آناتومي طب غربي. پنج تكنيك دست ورزي بافت هاي نرم بدن در آن مورد استفاده قرارمي گيرند. این تکنیک ها در ابتدا به ساکن به زبان فرانسوی به دنیا معرفی شدند اما تحت عنوان سبکی به نام سوئدیش ماساژ یا ماساژ سوئدی (افلوراژ، پتریساژ، تپوتمنت، کامپرسیون، ویبراسیون). همانطور که ملاحظه می کنید تمامی این اصطلاحات یا ترمینولوژی به زبان فرانسه می باشند و بعد ها معادل لاتین آن ها نام گذاری شد. ادامه مطالب در کتاب چارچوب ماساژ، نوشته: بکتاش الهامیان و کتاب شگردهای ماساژ کلاسیک با گرایش روسی، نوشته: بکتاش الهامیان.

  Read more

 • آموزش دوره کاربر ماساژ

  آموزش دوره کاربر ماساژ

  برگزاری دوره های استاندارد ماساژ با مدرک رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور. دوره ی حرفه ای کاربر ماساژ ماساژ که یکی از روش های طب مکمل و جایگزین می باشد که بطور موثری در بر طرف سازی و تسکین درد های ناشی از ناهنجاری های اسکلتی عضلانی که امروزه به دلیل فقر حرکتی و زندگی ماشینی شیوع پیدا کرده است کاربرد دارد. ________________________________________ دوره کاربر ماساژ با مدرک رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور زیر نظر کارشناس حرفه ای ماساژ و کایروپرکتیک و مربی رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور متقاضیان می توانند پس از گذراندن دوره های استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور مطابق با آئین نامه ها نسبت به جواز کسب در حوزه فعالیت ماساژ اقدام نمایند. تلفن تماس جهت ثبت نام: 26741018 مشاوره رایگان: 03958227088

جهت شرکت در دوره های ماساژ با شماره ذیل تماس حاصل فرمائید:

09202473362