• Slideshow01

   

  Aromatherapy Massage

   

  ماساژ رایحه درمانی

   

  با رایحه اسطوخدوس برای رفع سر درد

 • Slideshow08

  آموزش تخصصی ماساژ کلاسیک روسی

   

  Russian Classic Massage

  русского классического массажа

  Read more

 • Slideshow16

  آموزش تخصصی ماساژ سنتی تایلندی

   

  Thai Traditional Massage

  Read more

 • Slideshow17

  دوره های آموزش تخصصی ماساژ

  ویژه عموم علاقه مندان

  Read more

 • Slideshow18

  آموزش تخصصی ماساژ صورت

   

  Professional Facial Massage

  Read more

 • Slideshow14

درباره کشور رومانی:

رومانی به زبان رومانیایی (România) کشوری است در جنوب شرقی اروپا و پایتخت آن بخارست است. رومانی از غرب با مجارستان و صربستان و از شمال شرقی و شرق با مولداوی و اوکراین همسایه است. بلغارستان نیز دیگر همسایه این کشور در جنوب آن است.

 

رومانی با داشتن مساحت ۲۳۸٬۴۰۰ کیلومتر مربع نهمین کشور اتحادیه اروپا از نظر مساحت با داشتن ۱۹٫۲ میلیون جمعیت هفتمین کشور اتحادیه اروپا از نظر جمعیت است. پایتخت و بزرگترین شهر آن بخارست ششمین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است.

رومانی عضوی از اتحادیه اروپا و سازمان ناتو است.

زبان رسمی این کشور زبان رومانیایی و واحد پول آن لِی رومانی است. بیشتر مردم رومانی مسیحی هستند که حدود ۸۷ درصد از شاخه ارتدکس تعلق دارند.

مردم رومانی از آمیزش قوم بومی داس‌ها (قومی هندواروپایی مرتبط به تراکیهای‌ها) و رومی‌ها پدید آمده و زبان رومانیایی از ریشه لاتین و هم‌ خانواده با زبان ایتالیایی است.

کشور رومانی در سال ۱۹۴۴م به اشغال ارتش سرخ شوروی درآمد و تا سال ۱۹۵۸میلادی ادامه یافت. در این مدت شوروی با مداخله در امور رومانی موفق شد زمینه‌های شکل‌گیری و تسلط دولت کمونیستی را بر رومانی فراهم آورد. از این پس به مدت چهل سال و اندی از ۱۹۴۵ تا ۱۹۸۹میلادی دولت کمونیستی بر رومانی فرمان راند.

در سال ۱۹۸۹نیکلای چائوشسکو، دیکتاتور کمونیست کشور در پی شورش مردم رومانی سرنگون و نظام این کشور به یک نظام چندحزبی مبدل شد. با کنار رفتن پرده آهنین، دوره‌گذار رومانی به سوی دموکراسی و اقتصاد بازار سرمایه‌داری آغاز شد. پس از یک دهه مشکلات اقتصادی بعد از انقلاب و کاهش استانداردهای زندگی، انجام اصلاحات گسترده، بهبود اقتصادی را به دنبال داشت. در سال ۲۰۱۰، رومانی یک کشور با درآمد متوسط رو به بالا با شاخص توسعه انسانی بالا بود.

رومانی در ۲۹ مارس ۲۰۰۴ به ناتو، و در ۱ ژانویه ۲۰۰۷ به اتحادیه اروپا پیوست.

شرکت ایرانول در رومانی با رویکرد ترویج فرهنگ و تمدن ایران باستان و معرفی آئین و رسوم مردم ایران به اروپا شما در رسیدن به اهداف تحصیلی تان در کشور رومانی حمایت می کند.

 چنانچه قصد تحصیل در کشور رومانی را دارید باید خاطر نشان کرد که برای سال تحصیلی 2021 - 2022 چهار دانشگاه علوم پزشکی رومانی برای رشته های پزشکی عمومی و تخصصی، دندانپزشکی، پرستاری و مامایی مورد تأئید وزارت بهداشت ایران قرار گرفت. این یک فرصت مناسب برای افرادیست که قصد ادامه تحصیل در یک کشور اروپایی با حداقل هزینه را دارند ایجاد می کند.

پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید.

صفحه اینستا گرام ما جهت ارتباط مستقیم

https://www.instagram.com/romania.medicina/

https://www.instagram.com/romania.medicina/

https://www.instagram.com/romania.medicina/

تماس از طریق واتس آپ نماینده رومانی: 402 192 721 40+

تماس از طریق واتس آپ نماینده ایران: 3362 247 912 98+ 

با آرزوی موفقیت برای یکایک دانشجویان ایرانی و به امید دیدار شما در کشور رومانی

دکتر میهای چرناتسکو

 

انواع ماساژ

شیوه های متعدد ماساژ در جهان بیش از 80 سبک و متد می باشد.

 • درباره ماساژ

  درباره ماساژ

  ماساژ که یکی از روش های طب مکمل و جایگزین می باشد که بطور موثری در بر طرف سازی و تسکین درد های ناشی از ناهنجاری های اسکلتی عضلانی که امروزه به دلیل فقر حرکتی و زندگی ماشینی شیوع پیدا کرده است کاربرد دارد ماساژ با افزایش جریان خون در عضلات سطحی موجب افزایش دامنه حرکتی و بهبود حرکات مفاصل می شود. همچنین ماساژ با تنظیم نمودن میزان ترشح هورمون های درونریز از طریق انتشار خون، بدون نیاز به مصرف دارو، مولفه های درد را از بین می برد. با بکارگیری و اجرای صحیح و بموقع تکنیک‌های ماساژ، بدون نیاز به دارو و مدالیته‌های وقت‌گیر و هزینه بر، تأثیرات چشمگیری بر کاهش روند درمان می توان انتظار داشت. امروزه ماساژ به عنوان یک اهرم توانا و قدرتمند در کنار دیگر مدالیته های درمانی همچون فیزیکال تراپی، مکانوتراپی، هیدروتراپی در توانبخشی و باز توانی نقشی کلیدی بازی می کند. منبع: کتاب چارچوب ماساژ، نوشته بکتاش الهامیان.

  Read more

 • صندلی ماساژ

  صندلی ماساژ

  فروش استثنایی صندلی ماساژ کار نکرده بسیار سالم بدون خط و خش فقط کاور باز شده قیمت مقطوع: 2/5 شماره تماس: جهت هماهننگی: 09122473362 ساعات بازدید: یکشنبه و سه شنبه ساعت 16 الی 20

  Read more

 • Candle Massage

  Candle Massage

  Close your eyes. Imagine yourself lying down, ready to receive a massage. Imagine now a thread of hot melted candle wax running through your body. This is candle massage, an American technique that won over the beauty clinics and that became a success. This massage has as the concept stimulating the senses and uses a special wax prepared with esencial and scented oils to provide relaxation. Benefits? The candle massage isn’t just a moment of relaxation. The benefits are varied: – Stress, fatigue and sleeplessness relief; – Relief of the feeling of exhaustion; – Relaxation; – Promotion of the body’s general wellbeing.
 • سبک های ماساژ

  سبک های ماساژ

  بطور کلی ماساژ به دو سبک تقسیم می شود. بلوک شرق یا اصطلاحاٌ اِسترن ماساژ که عمدتاً با گرایش به سبک چینی و روی زمین اجرا می شود که تای ماساژ، یو می هو تراپی، شیاتسو، توئی نا و آنما از معرفترین این سبکها می باشند. در نقطه مقابل این سبک متد های اروپایی و غربی یا اصطلاحاٌ وسترن ماساژ قرار دارد که بنوعی ماساژ مدرن و امروزی به شمار می آید. باید خاطر نشان کرد که تمامی سبک ها و شیوه های ماساژ (بلوک شرق و غرب) از لحاظ مکانیسم اثر بر روی ارگانها و سیستم های بدن و همچنین از لحاظ فواید واثرات سودمند ماساژ که همه ما با آنها آشنا هستیم دارای وجه اشتراک می باشند. سبکهای مختلف ماساژ کدامند؟ امروزه بالغ بر 80نوع مختلف ماساژ و كار بر روي بدن وجود دارد. اين روش ها به پنج گروه عمده تقسيم مي شوند: - ماساژ سنتي اروپايي: شامل متدهايي بر اساس فيزيولوژي و آناتومي طب غربي. پنج تكنيك دست ورزي بافت هاي نرم بدن در آن مورد استفاده قرارمي گيرند. این تکنیک ها در ابتدا به ساکن به زبان فرانسوی به دنیا معرفی شدند اما تحت عنوان سبکی به نام سوئدیش ماساژ یا ماساژ سوئدی (افلوراژ، پتریساژ، تپوتمنت، کامپرسیون، ویبراسیون). همانطور که ملاحظه می کنید تمامی این اصطلاحات یا ترمینولوژی به زبان فرانسه می باشند و بعد ها معادل لاتین آن ها نام گذاری شد. ادامه مطالب در کتاب چارچوب ماساژ، نوشته: بکتاش الهامیان و کتاب شگردهای ماساژ کلاسیک با گرایش روسی، نوشته: بکتاش الهامیان.

  Read more

 • آموزش دوره کاربر ماساژ

  آموزش دوره کاربر ماساژ

  برگزاری دوره های استاندارد ماساژ با مدرک رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور. دوره ی حرفه ای کاربر ماساژ ماساژ که یکی از روش های طب مکمل و جایگزین می باشد که بطور موثری در بر طرف سازی و تسکین درد های ناشی از ناهنجاری های اسکلتی عضلانی که امروزه به دلیل فقر حرکتی و زندگی ماشینی شیوع پیدا کرده است کاربرد دارد. ________________________________________ دوره کاربر ماساژ با مدرک رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور زیر نظر کارشناس حرفه ای ماساژ و کایروپرکتیک و مربی رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور متقاضیان می توانند پس از گذراندن دوره های استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور مطابق با آئین نامه ها نسبت به جواز کسب در حوزه فعالیت ماساژ اقدام نمایند. تلفن تماس جهت ثبت نام: 26741018 مشاوره رایگان: 03958227088

جهت شرکت در دوره های ماساژ با شماره ذیل تماس حاصل فرمائید:

09202473362