• Slideshow01

   

  Aromatherapy Massage

   

  ماساژ رایحه درمانی

   

  با رایحه اسطوخدوس برای رفع سر درد

 • Slideshow08

  آموزش تخصصی ماساژ کلاسیک روسی

   

  Russian Classic Massage

  русского классического массажа

  Read more

 • Slideshow16

  آموزش تخصصی ماساژ سنتی تایلندی

   

  Thai Traditional Massage

  Read more

 • Slideshow17

  دوره های آموزش تخصصی ماساژ

  ویژه عموم علاقه مندان

  Read more

 • Slideshow18

  آموزش تخصصی ماساژ صورت

   

  Professional Facial Massage

  Read more

 • Slideshow14

ابزارهای گراستون یا IASTM یکی از روش های نوین موبیلیزاسیون بافت همبند می باشند که امروزه در مدالیته های درمانی نظیر فیزیوتراپی، بادی ورک و ماساژ تراپی مورد استفاده قرار می گیرند.
مکانیسم اثر این ابزار بمنظور آزاد سازی چسبندگی های عضلانی یا اصطلاحاً مایوفاشیال ریلیز می باشد. در اصطلاح آناتومیکی مایو اشاره به عضله دارد و فاشیا به غلاف یا نسجی گفته می شود که عضلات را در بر دارد. در حالت عادی این غلاف ها برای یک ساز و کار عضلانی یا عملکرد عضلانی بر روی یکدیگر به راحتی حرکت می کنند و به عبارتی روی هم می لغزند. اما بنا بر دلایل متعدد از قبیل عدم تحرک یا فقر تحرک این غلاف ها نسبت به یکدیگر دچار چسبندگی می شوند و انقباضات عضلانی با اختلال مواجه می شود.

زندگی مدرنیزه و شهر نشینی امروزه بشر را از عوامل طبیعی و عناصر طبیعی دور نموده، از طرفی بر طبق تئوری طب شرقی انسان هرچه از پنج عنصر طبیعی: آب، خاک، باد، چوب، فلز فاصله بگیرد دچار ناخوشی و عدم تعادل کارکرد در ارگان های داخلی بدن خواهد شد، در نتیجه این بهم خوردن تعادل بین ارگان های و دستگاه های مختلف بدن از بین رفته و به تدریج موجب تضعیف و اختلال در نحوه عملکرد و هماهنگی بین ارگان های بدن خواهد شد که می تواند عواقبی چون بهم خوردن ترشح به موقع غدد درونریز و هورمون ها را به دنبال داشته باشد.

یکی از راهکار های مناسب در خصوص برطرف سازی و بهبود عملکرد ارگان های بدن قرار گیری در معرض عوامل و عناصر طبیعی می باشد.

در درمان های فیزیکی از جمله موبیلیزیسیون و ایجاد تحرک پذیری در بافت های همبند بهترین راهکار استفاده از چوب می باشد. ابزار های چوبی ماساژ بهامون با در نظر داشتن همین اصول یک کمک درمان مناسب در برطرف سازی چسبندگی های بین غلاف ها و نسوج بین عضلات می باشند.

 

ابزار چوبی ماساژ بهامون از چوب طبیعی درخت گردو تهیه می شوند و پس از اینکه در اشکال و الگوهای مختلف به منظور هدفمند سازی بر روی بافت های مختلف بدن در آمدند برای دوام بیشتر و رعایت نکات بهداشتی به واکس ها و مواد جلا دهنده کاملاً گیاهی آغشته شده تا ضمن اینکه دوام بهتری در ماندگاری ابزار پدید آید در تماس با پوست و نفوذپذیری آنها بر روی بافت سهولت بیشتری در حین کار بوجود آید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط مستقیم با مدیران ابزار چوبی بهامون با شماره ذیل تماس حاصل فرمائید:

989919487110+

آدرس پیج اینستاگرام:

https://www.instagram.com/bahamon_workstation/       

 

انواع ماساژ

شیوه های متعدد ماساژ در جهان بیش از 80 سبک و متد می باشد.

 • درباره ماساژ

  درباره ماساژ

  ماساژ که یکی از روش های طب مکمل و جایگزین می باشد که بطور موثری در بر طرف سازی و تسکین درد های ناشی از ناهنجاری های اسکلتی عضلانی که امروزه به دلیل فقر حرکتی و زندگی ماشینی شیوع پیدا کرده است کاربرد دارد ماساژ با افزایش جریان خون در عضلات سطحی موجب افزایش دامنه حرکتی و بهبود حرکات مفاصل می شود. همچنین ماساژ با تنظیم نمودن میزان ترشح هورمون های درونریز از طریق انتشار خون، بدون نیاز به مصرف دارو، مولفه های درد را از بین می برد. با بکارگیری و اجرای صحیح و بموقع تکنیک‌های ماساژ، بدون نیاز به دارو و مدالیته‌های وقت‌گیر و هزینه بر، تأثیرات چشمگیری بر کاهش روند درمان می توان انتظار داشت. امروزه ماساژ به عنوان یک اهرم توانا و قدرتمند در کنار دیگر مدالیته های درمانی همچون فیزیکال تراپی، مکانوتراپی، هیدروتراپی در توانبخشی و باز توانی نقشی کلیدی بازی می کند. منبع: کتاب چارچوب ماساژ، نوشته بکتاش الهامیان.

  Read more

 • صندلی ماساژ

  صندلی ماساژ

  فروش استثنایی صندلی ماساژ کار نکرده بسیار سالم بدون خط و خش فقط کاور باز شده قیمت مقطوع: 2/5 شماره تماس: جهت هماهننگی: 09122473362 ساعات بازدید: یکشنبه و سه شنبه ساعت 16 الی 20

  Read more

 • Candle Massage

  Candle Massage

  Close your eyes. Imagine yourself lying down, ready to receive a massage. Imagine now a thread of hot melted candle wax running through your body. This is candle massage, an American technique that won over the beauty clinics and that became a success. This massage has as the concept stimulating the senses and uses a special wax prepared with esencial and scented oils to provide relaxation. Benefits? The candle massage isn’t just a moment of relaxation. The benefits are varied: – Stress, fatigue and sleeplessness relief; – Relief of the feeling of exhaustion; – Relaxation; – Promotion of the body’s general wellbeing.
 • سبک های ماساژ

  سبک های ماساژ

  بطور کلی ماساژ به دو سبک تقسیم می شود. بلوک شرق یا اصطلاحاٌ اِسترن ماساژ که عمدتاً با گرایش به سبک چینی و روی زمین اجرا می شود که تای ماساژ، یو می هو تراپی، شیاتسو، توئی نا و آنما از معرفترین این سبکها می باشند. در نقطه مقابل این سبک متد های اروپایی و غربی یا اصطلاحاٌ وسترن ماساژ قرار دارد که بنوعی ماساژ مدرن و امروزی به شمار می آید. باید خاطر نشان کرد که تمامی سبک ها و شیوه های ماساژ (بلوک شرق و غرب) از لحاظ مکانیسم اثر بر روی ارگانها و سیستم های بدن و همچنین از لحاظ فواید واثرات سودمند ماساژ که همه ما با آنها آشنا هستیم دارای وجه اشتراک می باشند. سبکهای مختلف ماساژ کدامند؟ امروزه بالغ بر 80نوع مختلف ماساژ و كار بر روي بدن وجود دارد. اين روش ها به پنج گروه عمده تقسيم مي شوند: - ماساژ سنتي اروپايي: شامل متدهايي بر اساس فيزيولوژي و آناتومي طب غربي. پنج تكنيك دست ورزي بافت هاي نرم بدن در آن مورد استفاده قرارمي گيرند. این تکنیک ها در ابتدا به ساکن به زبان فرانسوی به دنیا معرفی شدند اما تحت عنوان سبکی به نام سوئدیش ماساژ یا ماساژ سوئدی (افلوراژ، پتریساژ، تپوتمنت، کامپرسیون، ویبراسیون). همانطور که ملاحظه می کنید تمامی این اصطلاحات یا ترمینولوژی به زبان فرانسه می باشند و بعد ها معادل لاتین آن ها نام گذاری شد. ادامه مطالب در کتاب چارچوب ماساژ، نوشته: بکتاش الهامیان و کتاب شگردهای ماساژ کلاسیک با گرایش روسی، نوشته: بکتاش الهامیان.

  Read more

 • آموزش دوره کاربر ماساژ

  آموزش دوره کاربر ماساژ

  برگزاری دوره های استاندارد ماساژ با مدرک رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور. دوره ی حرفه ای کاربر ماساژ ماساژ که یکی از روش های طب مکمل و جایگزین می باشد که بطور موثری در بر طرف سازی و تسکین درد های ناشی از ناهنجاری های اسکلتی عضلانی که امروزه به دلیل فقر حرکتی و زندگی ماشینی شیوع پیدا کرده است کاربرد دارد. ________________________________________ دوره کاربر ماساژ با مدرک رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور زیر نظر کارشناس حرفه ای ماساژ و کایروپرکتیک و مربی رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور متقاضیان می توانند پس از گذراندن دوره های استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور مطابق با آئین نامه ها نسبت به جواز کسب در حوزه فعالیت ماساژ اقدام نمایند. تلفن تماس جهت ثبت نام: 26741018 مشاوره رایگان: 03958227088

جهت شرکت در دوره های ماساژ با شماره ذیل تماس حاصل فرمائید:

09202473362