آموزش ماساژ سنتی تایلندی

 

ماساژ سنتی تایلندی یا اصطلاحاً تای ماساژ یک روش بسیار ایمن و کارآمد برای پیشگیری و بهبود ناهنجاری های اسکلتی عضلانی، عصبی عضلانی، کوفتگی عضلات در افراد شاغل، سالمندان و ورزشکاران می باشد.

در این روش با بکارگیری از فنون طب فشاری، ابتدا کانال های مسدود انرژی که موجب محدودیت حرکتی در افراد شده است باز گشایی می گردد و با بکارگیری حرکات غیر فعال و کششی رفته رفته دامنه حرکتی مطلوب برای مفاصل و اندام ها حاصل می شود.

این روش در آزاد سازی گرفتگی های عضلانی، کرامپ های عضلانی، اسپاسم های عضلانی و ایجاد گردش خون مناسب به تمامی اندام ها بسیار موثر و اثر گذار می باشد.

ادامه مطلب

آموزش دوره کاربر ماساژ سازمان فنی و حرفه ای

 برگزاری دوره های استاندارد ماساژ

دوره ی حرفه ای کاربر ماساژ

ماساژ که یکی از روش های طب مکمل و جایگزین می باشد که بطور موثری در بر طرف سازی و تسکین درد های ناشی از ناهنجاری های اسکلتی عضلانی که امروزه به دلیل فقر حرکتی و زندگی ماشینی شیوع پیدا کرده است کاربرد دارد.

ادامه مطلب

آموزش ماساژ درمانی ویژه پزشکان

دوره های تخصصی آموزش حرفه ای ماساژ درمانی ویژه پزشکان و گروه علوم پزشکی بر طبق سیلابس های دانشگاهی همراه با ارائه مدرک معتبر از سوی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

 ماساژ که یکی از روش های طب مکمل و جایگزین می باشد که بطور موثری در بر طرف سازی و تسکین درد های ناشی از ناهنجاری های اسکلتی عضلانی که امروزه به دلیل فقر حرکتی و زندگی ماشینی شیوع پیدا کرده است کاربرد دارد.

 

ادامه مطلب

آموزش ماساژ سوئدی

آموزش ماساژ سوئدی بر طبق منابع بروز دنیا:

ماساژ سوئدی نیز همانند ماساژ کلاسیک روسی در رسته ماساژ های اروپایی (کلاسیک) یا اصطلاحاً وِسترن ماساژ جای می گیرد. امروزه ماساژهای مرسوم به سبک ماساژ غربی یا اصطلاحاً ماساژ کلاسیک نسبت داده می شود.

ادامه مطلب

آموزش ماساژ ویژه عموم

دوره های آموزش حرفه ای ماساژ با مدرک معتبر از جهاد دانشگاهی علوم پزشکی دانشگاه تهران ویژه عموم

 

ماساژ؛ یک روش ایمن، کارآمد و در عین حال تخصصی است که می تواند در کاهش و مدیریت درد، رفع اسپاسم های عضلانی، کاهش التهابات مفصلی و دفع سریع تر مواد سمی از بدن، بسیار موثر واقع شود. ماساژ نیز می تواند بدون بهره گیری از دارو، موجب تسریع در روند درمان نیز شود، که حاصل این روش می تواند سلامتی و نشاط را برای شما به ارمغان بیاورد.

ادامه مطلب

آموزش ماساژ سر و صورت

ماساژ صورت تأثیر چشمگیری بر زیبایی و شادابی چهره و کاهش روند پیری و چین و چروک دارد. در صورتیکه با آناتومی و نحوه قرار گیری عضلات صورت آشنا باشید می توانید در فرم دهی، کلاژن سازی و جوانسازی پوست صورت تأثیر مثبت بگذارید. همچنین با جهت دهی مناسب مسیر های عروق لنفاوی در دفع سریعتر سموم از نواحی سر صورت می توانید موثر واقع شوید.

امروزه در تمام دنیا افراد زیادی جهت کاهش روند پیری پوست و شادابی آن، کاهش استرس و کاهش انقباضات عضلانی از فواید ماساژ بهره مند می شوند. پوست صورت شما اولین قسمت بدن شماست که جلب توجه می کند به همین دلیل ماساژ صورت از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

ادامه مطلب

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn