آموزش ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی نیز همانند ماساژ کلاسیک روسی در رسته ماساژ های اروپایی (کلاسیک) یا اصطلاحاً وِسترن ماساژ جای می گیرد.

  بنیانگذار آن یک فیزیولوژیست مشهور بنام پییر هنریک لینگ از کشور سوئد بوده، لینگ یک فیزیولوژیست و استاد شمشیربازی نیز بود. 


 

وی توانست برنامه های تمرینی و حرکتی را بصورت سیستماتیک و اصلاحی شده مدون کند. وی همچنین از این روش به مزایای بهبود شرایط فیزیکی پی برد 

که تحت عنوان ژیمناستیک درمانی نیز از آن یاد می شد.

سیستم لینگ، بیشتر به نام "جنبش های سوئدی" یا "جنبش درمانی"، در سراسر اروپا و روسیه گسترش یافت.

ادامه مطلب

آموزش ماساژ سر و صورت

ماساژ صورت تأثیر چشمگیری بر زیبایی و شادابی چهره و کاهش روند پیری و چین و چروک دارد. در صورتیکه با آناتومی و نحوه قرار گیری عضلات صورت آشنا باشید می توانید در فرم دهی، کلاژن سازی و جوانسازی پوست صورت تأثیر مثبت بگذارید. همچنین با جهت دهی مناسب مسیر های عروق لنفاوی در دفع سریعتر سموم از نواحی سر صورت می توانید موثر واقع شوید.

امروزه در تمام دنیا افراد زیادی جهت کاهش روند پیری پوست و شادابی آن، کاهش استرس و کاهش انقباضات عضلانی از فواید ماساژ بهره مند می شوند. پوست صورت شما اولین قسمت بدن شماست که جلب توجه می کند به همین دلیل ماساژ صورت از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

ادامه مطلب

آموزش ماساژ سنتی تایلندی

 

ماساژ سنتی تایلندی یا اصطلاحاً تای ماساژ یک روش بسیار ایمن و کارآمد برای پیشگیری و بهبود ناهنجاری های اسکلتی عضلانی، عصبی عضلانی، کوفتگی عضلات در افراد شاغل، سالمندان و ورزشکاران می باشد.

در این روش با بکارگیری از فنون طب فشاری، ابتدا کانال های مسدود انرژی که موجب محدودیت حرکتی در افراد شده است باز گشایی می گردد و با بکارگیری حرکات غیر فعال و کششی رفته رفته دامنه حرکتی مطلوب برای مفاصل و اندام ها حاصل می شود.

این روش در آزاد سازی گرفتگی های عضلانی، کرامپ های عضلانی، اسپاسم های عضلانی و ایجاد گردش خون مناسب به تمامی اندام ها بسیار موثر و اثر گذار می باشد.

ادامه مطلب

صندلی ماساژ پرتابل

                         

assage Chairs Portable

امروزه با توجه به زندگی پرمشغله کاری علی الخصوص کار در پشت میزهای اداری با ساعات کاری طولانی مدت، موجبات بروز خستگی های مزمن و کهنه در کارمندان ایجاد گردیده است که خود این روند سبب ایجاد خستگی های دائمی و بروز رفتار بی حوصلگی از سوی کارمندان در محیط کار و یا حتی در زندگی روزمره شده است. سیستم عضلانی با ارتباط نزدیکی که با سیستم عصبی دارد،[2] بطور دائم وضعیت حرکات بدن را بررسی و تصحیح می کند. این ارتباط از طریق ارسال پیام ها و یا کد

ادامه مطلب

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

خدمات ما

 

مانیپولاسیون ستون فقرات و کایروپرکتیک

Warp7

Discover the fast and flexible
Warp framework and start developing
your own cross-platform themes.

Pagekit

A new and intuitive CMS that
gives you effective tools to manage
what matters most: your content.

UIkit

A lightweight and modular
front-end framework for developing
fast and powerful web interfaces.